HURTOWNIA ELEKTRYCZNA DELTA ELEKTRO

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do realizacji profesjonalnej instalacji. Hurtownia elektryczna powstała 20 lat temu, przez ten czas stale się rozwijamy nie tylko pod względem rozbudowy asortymentu, ale również stosowanych rozwiązań w obsłudze. W odpowiedzi na potrzeby klientów oferta sklepu systematycznie się rozrasta w oparciu o najnowsze technologie i rozwiązania stosowane w elektryce. Podczas wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami i dostawcami w kraju oraz na świecie.

Sklep z osprzętem elektrycznym

Odpowiadamy na potrzeby specjalistów zajmujących się montażem instalacji elektrycznej. W naszym sklepie znajduje się wszystko, czego potrzeba do realizacji takiego przedsięwzięcia oraz o wiele więcej. Z nami zbudujesz również profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy, oferujemy niezbędne narzędzia oraz przyrządy pomiarowe. Nasz sklep z osprzętem elektrycznym jednocześnie spełnia potrzeby amatorów majsterkowania, którzy drobne usterki reperują we własnym zakresie.

Liczniki energii elektrycznej

Aparatura pomiarowa to nieodłączny element każdej instalacji. Głównym zadaniem urządzenia jest mierzenie zużytej energii, odgrywa również kluczową rolę w relacji między dostawcą a konsumentem. W naszym asortymencie znajdują się liczniki energii elektrycznej jedno i kilkufazowe. Dobór licznika opiera się na zastosowanej instalacji.

Oprawy oświetleniowe

Dysponujemy szerokim asortymentem w tej kategorii, który jest w stanie spełnić indywidualne potrzeby naszych klientów. Oferujemy oprawy oświetleniowe zarówno zewnętrzne, do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków przemysłowych, biur, jak i pomieszczeń o specyficznym przeznaczeniu. Zadbaliśmy o to, by spełniać nie tylko podstawowe potrzeby związane z oświetleniem, oszczędnością prądu, nowoczesnymi rozwiązaniami, ale również skupiliśmy się na wyjątkowym stylu.

© SolEx B2B