FOXESS T20-G3-GD470 inwerter 20kW 3F
Ceny
Cena katalogowa netto
Cena katalogowa brutto
Oznaczenia
Symbol
Symbol towaru u dostawcy
T20-G3-GD470
Opis
Falownik inwerter trójfazowy 6kW T6 G3 3F FOXESS
  • Wysoka wydajność
  • Niskie napięcie rozruchowe
  • Ochrona IP65
  • Zdalne monitorowanie
  • Bezpieczeństwo i ochrona
Parametry techniczne falownika inwertera trójfazowego 6kW T6 G3 3F FOXESS
WYJŚCIE AC:
  • nominalna moc AC: 6000 W
  • maksymalna moc pozorna AC: 6600 VA
  • znamionowe napięcie startowe: 3/N/PE, 230/400 (310-480) Vac
  • znamionowe napięcie sieci: 50/60 Hz ± 5
  • nominalny prąd AC: 8,7 A
  • maksymalny prąd AC: 9,6 A
  • współczynnik przesunięcia mocy: 1 (0,8 przewzbudzenie do 0,8 niedowzbudzenie)
  • całkowite zniekształcenie harmoniczne: <3%
OGÓLNE DANE:
  • wymiary (dł. x wys. x szer.): 480 x 370 x 183,5 mm
  • waga: 17 kg
  • chłodzenie: konwekcja
  • stopień ochrony (zgodnie z IEC60529): IP65
  • topologia: beztransformatorowy
  • klasa ochronności: III strona AC, II strona DC
  • poziom hałasu: <30 dB
  • maksymalna wysokość pracy: 3000 m
  • zakres temperatur pracy: -20 do +60°C (obniżany przy +45°C)
  • zakres temperatur przechowywania: -40 do + 70°C
  • wilgotność: 0-100% (bez kondensacji)
  • zużycie własne (noc): < 3 W
  • moduł komunikacyjny: WiFi (standard), GPRS (opcjonalnie)
  • komunikacja: licznik, DRM, aktualizacja USB, E-stop, RS485
  • wyświetlacz: LCD, klawisz dotykowy, aplikacja, strona internetowa
  • gwarancja: 12 lat
ZABEZPIECZENIA:
  • zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją prądu stałego: TAK
  • zabezpieczenie przed wyspowym trybem pracy: TAK
  • monitorowanie izolacji: TAK
  • monitoring prądu upływu: TAK
  • zabezpieczenie przed prądem zwarciowym AC: TAK
  • zabezpieczenie przed prądem przetężeniowym AC wyjścia: TAK
  • zabezpieczenie przed wysokim napięciem wyjścia AC: TAK
  • zabezpieczenie przed przepięciami: TAK
  • zabezpieczenie termiczne: TAK
  • wbudowany wyłącznik DC: TAK
  • AFCi ochrona: opcjonalnie
WEJŚCIE DC:
  • maksymalna rekomendowana moc: 9000 W
  • maksymalne napięcie DC: 1100 V
  • nominalne napięcie robocze DC: 600 V
  • maksymalny prąd wejścia (wejście A/wejście B): 14/14 A
  • maksymalny prąd zwarciowy (wejście A/wejście B): 18,2 / 18,2 A
  • zakres napięcia MPPT: 140 - 1000 Vdc
  • zakres napięcia MPPT (przy pełnym obciążeniu): 230 - 850 Vdc
  • napięcie startowe: 140 V
  • liczba punktów śledzących MPPT: 2
  • szereg na każdy MPPT: 1+1
WYDAJNOŚĆ:
  • wydajność MPPT: 99,8%
  • wydajność europejska: 97,8%
  • maksymalna wydajność: 98,6%