EATON SPCT2-280/4 ogranicznik przepięć 4P C
Ceny
Cena katalogowa netto
Cena katalogowa brutto
Oznaczenia
Kod kreskowy
Symbol
28439
Symbol towaru u dostawcy
167596
Opis
EATON Ogranicznik przepięć SPCT2-280/4 4P C 20kA 167596
Parametry techniczne EATON Ogranicznika przepięć SPCT2-280/4 4P C 20kA 167596:
•Uklad sieci DC: Nie
•Układ sieci IT: Nie
•Układ sieci TN: Tak
•Układ sieci TN-C: Nie
•Układ sieci: TN-C-S: Tak
•Układ sieci TN-S: Tak
•Układ sieci TT: Nie
•Inny uklad sieci: Tak
•Liczba przewodów bez uziemienia: 4
•Znamionowy prąd wyładowczy: 20kA
•Znamionowe napięcie AC: 280V
•Znamionowe napięcie DC: 0V
•Poziom ochrony: 1.4kV
•Poziom ochrony L-N: 0kV
•Poziom ochrony N-PE: 0 kV