EATON SPBT12-280/4 ogranicznik przepięć 4P B+C
Ceny
Cena katalogowa netto
Cena katalogowa brutto
Oznaczenia
Kod kreskowy
Symbol
7098
Symbol towaru u dostawcy
158331
Opis
Ogranicznik przepięć EATON 4P B+C SPBT-12/280/4 1583331
Parametry techniczne ogranicznika przepięć EATON 4P B+C SPBT-12/280/4 1583331
  • Uklad sieci DC: Nie
  • Układ sieci IT: Nie
  • Układ sieci TN: Tak
  • Układ sieci TN-C: Nie
  • Układ sieci: TN-C-S: Nie
  • Układ sieci TN-S: Tak
  • Układ sieci TT: Nie
  • Inny uklad sieci: Tak
  • Liczba biegunów: 4
  • Prąd udarowy: 12.5 kA
  • Najwyższe napięcie trwałej pracy AC: 280V
  • Najwyższe napięcie trwałej pracy DC: 0V
  • Znamionowe napięcie AC: 280V
  • Znamionowe napięcie DC: 0V
  • Poziom ochrony: 1.5kV
  • Poziom ochrony L-N: 0kV
  • Poziom ochrony L-PE: 1.5 kV
  • Poziom ochrony N-PE: 0
  • Poziom ochrony DC+-DC-: 0 kV